Werkstudent Dashboarding (PRISMA)

Company
AT Osborne
Type
Vacancy
Location
Curius
Sector
Bachelor & Master
Required language
Dutch

Description

Binnen AT Osborne werken we constant aan het verbeteren van onszelf en onze dienstverlening. De afgelopen jaren zijn we met een team van 5 consultants bezig met vraagstukken rond data en het ontwikkelen van sturing met deze data binnen grote infrastructuurprojecten. Inmiddels hebben we onze visie op datagedreven project- en programmamanagement ontwikkeld (www.atosborne.nl/prisma) en werken we samen met onze klanten aan data-gedreven oplossingen voor hun projecten en programma’s.

Om ons team te versterken zoeken wij een werkstudent dashboarding die het leuk vindt om naast diens studie verdere ervaring op te doen in de consultancy.

Wie zoeken we:

Binnen ons team zoeken we een gemotiveerde, proactieve student die zich samen met ons richt op het ontwikkelen van deze systemen. Je gaat, samen met onze consultants, sturingsbehoeften van onze opdrachtgevers in kaart brengen. Met deze input ga jij datasets ontwikkelen, slimme koppelingen maken met  deze datasets en uiteindelijk de beste weergave hiervan opstellen, bijvoorbeeld in de vorm van dashboards.

Jij bent nieuwsgierig en duikt graag de diepte in, maar weet ook wanneer je de hulpvraag bij het team moet stellen. Je kan goed zelfstandig werken, maar haalt ook energie uit opgaves samen oppakken.

Heb jij affiniteit met – of ben je geïnteresseerd in de advieswereld én wil jij je ontwikkelen op het gebied van data-analyse, Business Intelligence en het bijdragen aan grote infrastructurele opgaven? Dan zoeken wij jou.

Profiel:

 • Eind bachelor of Master student WO
 • Ervaring met datasets/data-analyse of programmeren (of een sterke motivatie om je te verdiepen in deze wereld) (Python, Matlab, R of andere programmeertalen)
 • Affiniteit met Power BI (Power Automate of Power Apps) is een welkome aanvulling
 • Interesse voor/binding met advieswereld
 • Intrinsieke motivatie om jezelf te verdiepen in Data Science, Business Intelligence of data-analyse

Wat bieden we:

 • Een gemotiveerd en multidisciplinair team, waarbinnen jij je werkzaamheden uitvoert.
 • Begeleiding door ervaren consultants van ons bureau
 • Ruimte om zelf je aanpak en focus te kiezen
 • Flexibiliteit in je opdrachten door zowel fysiek, hybride of online je uren te maken
 • Ervaring opdoen binnen de advieswereld bij grote (publieke) opdrachtgevers
 • Mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen bij Osborne door trainingen
 • Uitstekende faciliteiten in Baarn en Utrecht, eventueel een werklaptop
 • Een mooi marktconform salaris

Meer weten & solliciteren? Check AT Osborne!

Sponsors