Curious 4 Business

Curious 4 Business
Georganiseerd doorCurius
Type

career

LocatieHotel Hoevevoorde
Datummaandag 16 november 2026 t/m dinsdag 17 november 2026

Curious for Business zal dit jaar plaats vinden op 16 en 17 november in hotel Hoevevoorde in Rijswijk. Dit is het meest exclusieve carriere-evenement dat Curius aanbiedt! Met 20 masterstudenten van de faculteit TBM zal je in 4 dagdelen cases oplossen met bedrijven en overnachten in het hotel. Na de cases is er tijd voor een informele kennismaking met de bedrijven tijdens de lunch en borrel. Alles wordt voor je geregeld en is volledig gratis; lunch, borrel, een luxe 3-gangen diner, overnachting en ontbijt! 

De volgende bedrijven zullen aanwezig zijn:

Gupta Strategists, SIG en Emmett Green

Hoe werkt het aanmelden?

  • Je meldt je aan door hierboven in te schrijven. Verder is je inschrijving pas definitief als je ook je CV hebt opgestuurd naar extern@curius.nl
  • Van alle aanmeldingen worden 20 studenten geselecteerd. De deelnemende bedrijven zullen selecteren op basis van anonieme CV's. 
  • Zorg ervoor dat je je inschrijft vòòr zondag 25 oktober 23:59. Alleen complete aanmeldingen die hiervoor zijn opgestuurd, worden meegenomen in de selectie. Op woensdag 4 november krijg je te horen of je geselecteerd bent voor Curious For Business.

Geinteresseerd? Pak je kans om écht het bedrijfsleven te proeven en schrijf je in!

Vragen? Stuur een mail naar extern@curius.nl of kom langs op het Curius hok. 

Sponsoren

Sponsoren