Junior Developer

Company
Deloitte
Type
Vacancy
Location
Curius
Sector
Master
Required language
Dutch, English
Website
https://deloi.tt/3EOZ38R

Description

Als Junior Developer vind je de beste plek voor de vaardigheden die je meebrengt en kun je die ook verder ontwikkelen door te werken met de meest innovatieve technologieën die er zijn. Bij Deloitte. 

Wat voor impact ga jij maken? 

Of het nu gaat om op maat ontwikkelde systemen, platformintegratie of applicatiemodernisering, je werkt samen binnen Deloitte om oplossingen te creëren die echte impact hebben op de bedrijfsvoering van klanten. Tijdens je carrière bij ons zul je gebruiksvriendelijke, snelle en schaalbare microservices ontwikkelen in een event-driven architectuur; verschillende systemen integreren en business logica implementeren met behulp van design patterns om onderhoudbare en uitbreidbare oplossingen te creëren. 

Dit is hoe 

 • Deel uitmakend van een multidisciplinair en divers team in een klantgerichte rol;

 • Oplossingen leveren met microservices in een Cloud native technologie stack en gedistribueerde event-driven oplossingen implementeren;

 • Met de ‘start small, learn fast en build to scale’ filosofie;

 • Leer en implementeer best practices in software ontwerp, ontwikkeling, beveiliging, test automatisering en release als onderdeel van een Agile DevOps team;

 • Door trots te zijn op het werk en de kwaliteit die je aflevert en niet terug te deinzen voor het aanpakken van complexe integratietaken.

Waar 

Je deelt je expertise met ongeveer 90 andere collega's in het Cloud Engineering team dat onderdeel is van Deloitte Consulting. Ons team richt zich op het bouwen van een eigen multi-capability engineering team.  

Wij zijn Cloud engineers die voorzien in de klantbehoeften van vandaag en werken aan de hun behoeften voor de toekomst. Georganiseerd in drie capability pilaren, bedenken, ontwerpen, bouwen en leveren we best-in-class oplossingen in verschillende sectoren. Deze oplossingen stellen onze klanten in staat om hun strategische transformatie te realiseren met behulp van Cloud op alle bedrijfsonderdelen. Dit vereist mensen met technisch vernuft op verschillende manieren. Om ons team te ondersteunen hebben we drie pilaren gevormd:  

 • Strategie & Architectuur  

 • Asset en Sector Oplossingen  

 • Engineering en integratie  

Wij ondersteunen onze klanten in hun (Cloud)strategie, met het verwezenlijken van hun dromen en werken samen aan de toekomst; niet voor de klant, maar mét de klant. 

Binnen het Cloud Engineering team geloven we dat samenwerking en diversiteit fundamenteel zijn voor succes. We leggen veel nadruk op leren, en zijn zeer betrokken bij jouw ontwikkeling en ondersteunen je bij het bereiken van je doelen. 

Wat wij aanbieden

 • Naast een vast salaris, deel je bij ons mee in de winst; 

 • Een development program waardoor je je doorlopend blijft ontwikkelen; 

 • Vergoeding om een thuiswerkplek in te richten om te zorgen dat je op een ergonomisch verantwoorde manier kunt werken;

 • Een 32 of 40-urige werkweek;

 • Flexibele werktijden, je deelt je eigen agenda in; 

 • 26 vakantiedagen per jaar bij een fulltime dienstverband en de mogelijkheid om extra dagen te kopen; 

 • Een laptop en iPhone die je ook privé mag gebruiken.

Wat jij ons aanbiedt 

Je werkt graag nauw samen met de klant en met multidisciplinaire, diverse en internationale Deloitte teams. Je wilt je vaardigheden als ontwikkelaar en consultant graag verder ontwikkelen, terwijl je ontdekt wat je echt leuk vindt om te doen. 

 • Afgeronde hbo/wo-opleiding op het gebied van Informatica, of andere relevante formele onderwijservaring; 

 • 0 - 2 jaar ervaring in softwareontwikkeling;

 • Bekendheid/kennis van één of meerdere programmeertalen zoals C#, Python, Javascript; 

 • Kennis van versie beheer oplossingen zoals Git, en CI/CD tools 

 • Ervaring met databases zoals PostGres en MongoDB 

 • Kennis van Secure by Design concepten en testautomatisering 

 • Kennis van Docker, Kubernetes, Cloud services in platformen - AWS/Azure 

Laten we samen een impact maken. Solliciteer nu! 
Wij kijken uit naar jouw sollicitatie voor deze functie. Bij Deloitte verwelkomen we iedereen die kwaliteit en ambitie kan brengen. We willen graag weten wie jij bent. 

Sponsors